Aktualności

Zapewnianie jakości kształcenia

by Robert Gajewski -

Szanowni Państwo,
W dniu wczorajszym jako nauczyciele akademiccy dostaliśmy o godzinie 11:24 mejla, którego załącznikiem było pismo Prorektora ds. Studiów z dnia 22 lipca 2020 r. (RD.434.6.2020.281) dotyczące "zapewniania jakości kształcenia z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość". Sugeruję wszystkim bardzo dokładne zapoznanie się z treścią tego pisma.
Z poważaniem
R. Robert Gajewski
Administrator Wydziałowego Portalu Edukacyjnego

Nadchodzi dobra zmiana!

by Robert Gajewski -

Szanowni Państwo,
Z radością informuję, że chyba znalazłem stabilne obejście niedogodności portalu edukacyjnego związanej z koniecznością ręcznego zapisywania Studentów przez Prowadzących. Przypominam, że dziesięć lat temu postanowiliśmy wspólnie jako społeczność wydziału, aby wszystkie kursy były dostępne dla każdego zalogowanego użytkownika portalu. Oznaczało to rezygnację z możliwości samodzielnego zapisywania się przez Studentów na kursy. Nie było to niedogodnością w przypadku wykorzystywania portalu jedynie jako repozytorium materiałów - zapisywanie na kurs było po prostu zbyteczne. Pandemia spowodowała wzrost zainteresowania takimi spersonalizowanymi aktywnościami jak test czy też zadanie. Mogą być one przydatne przy organizowaniu sprawdzianów, zaliczeń i egzaminów ale wymagają zapisania się na kurs. Muszę jeszcze uzgodnić pewne kwestie techniczne z wydziałowymi operatorami USOS ale wierzę, że od nowego semestru wejdzie dobra zmiana. Kursy będą dostępne dla wszystkich zalogowanych i nie trzeba będzie ręcznie zapisywać Studentów do kursów, w których liczba uczestników jest większa niż trzydzieści. Wszystkich, którzy chcą mi dziś pomóc w testowaniu i wdrożeniu rozwiązania proszę o osobisty kontakt. Przez tą pomoc rozumiem wyrażenie chęci zaimportowania Studentów do kursu.
Z poważaniem
R. Robert Gajewski

Codzienne, synchroniczne i wirtualne konsultacje

by Robert Gajewski -

Szanowni Państwo,

Ponieważ sesja ma się odbyć w trybie zdalnym uprzejmie informuję, że od 1 czerwca 2020 do odwołania będę prowadził na platformie Zoom od poniedziałku do piątku w godzinach 20:30-21:00 synchroniczne i wirtualne konsultacje. 

Robert Gajewski is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Robert Gajewski's Personal Meeting Room
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 717 088 2353
Password: 009397

Z poważaniem
R. Robert Gajewski
Administrator Portalu Edukacyjnego

Older topics...