Aktualności

Regulaminy raz jeszcze...

by Robert Gajewski -

Szanowni Państwo,
Ponieważ wiele osób zwróciło mi uwagę na to, że interfejs aktualnej wersji Moodle znacznie różni się od poprzedniego zamieszczam poniżej film, jak umieścić na portalu regulamin i zapisać na kurs prowadzącego.
Z poważaniem
Administrator Portalu Edukacyjnego
R. Robert Gajewski


Chwilowe przerwy w dostępie

by Robert Gajewski -

Szanowni Państwo,
Tak jak w minionych latach w związku z zapisami na kursy Studentów pierwszego roku w pierwszy czwartek, piątek, poniedziałek i wtorek semestru mogą wystąpić chwilowe trudności w dostępie do niektórych treści na portalu.
Przepraszam za utrudnienia
Z poważaniem
R. Robert Gajewski
Administrator Portalu Edukacyjnego

Informacja DZPiSI

by Robert Gajewski -

Z powodu zmiany systemu uwierzytelniania u niektórych osób mogą wystąpić problemy podczas logowania się do portalu edukacyjnego PELE i komputerów w pracowniach. Część z Państwa dostała nowe hasła na pocztę wydziałową @il.pw.edu.pl i uczelnianą @pw.edu.pl. Osoby które nie dostały nowego hasła powinny logować się dotychczasowym.
Osoby które z różnych względów nie będą w stanie zalogować się do PELE lub komputerów na salach powinny zgłosić się do pokoju 19b z legitymacją studencką, lub dokumentem ze  zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Nowe hasła będą tworzone "od ręki".
Dział Zarządzania Projektami i Systemami Informatycznymi

Older topics...